Xlimit.pl – pobieranie premium z RS, HF, MU, FS itp.

Serwisów oferujących hosting plików jest bardzo dużo, niestety pobieranie z nich bez większych utrudnień daje dopiero wykupienia konta premium, które wiąże się terminem ważności, a czasami także z limitem transferu danych. Biorąc pod uwagę popularność kilku tego typu serwisów to zakup na wszystkich kont premium nawet przy cena z aukcji internetowych jest spory. Rozwiązaniem tego problemu są serwisy oferujące za jedną opłatą pobieranie z kilku – kilkunastu serwisów na warunkach konta premium, przeważnie bez daty ważności konta, a jedynie naliczając transfer. Przeglądając aukcje internetowe natrafiłem na serwis Xlimit.pl, który mam okazje od jakiegoś czasu testować.

Rejestracja w serwisie nie wymaga podawania żadnych szczegółowych danych, jedyne co musimy podać to login, hasło, e-mail (na który otrzymamy link aktywacyjny), opcjonalnie login polecającego (np. lukers 🙂 ) oraz akceptować regulamin, który jest dosyć krótki i nie zawiera widocznych haczyków. Gdy już jesteśmy zalogowani możemy wypróbować serwis z przyznanych 200MB na start lub wykupić dodatkowy transfer za pośrednictwem 4 kanałów płatności DotPay, PayPal, Allegro i SMS. Ceny pakietów w zależności od transferu zawierają się w przedziale 1 – 130 zł (2 – 400 GB, co daje 50 – 33 gr za GB), dodatkowo regularnie pojawiają się premiowane zasilenia, gdzie w tej samie cenie otrzymujemy większy pakiet transferu, czasami nawet dwukrotnie.

Serwis spełnia rolę pośrednika w pobieraniu, dlatego linki do plików, które chcemy pobrać wklejamy na stronie serwisu, gdzie po ich przetworzeniu otrzymujemy nowe linki, które możemy wkleić np. do jDownloader’a. Przetworzone w ten sposób linki są ważne przez 36 godzin, po tym czasie trzeba je ponownie przetworzyć, co wiąże się z naliczeniem ponownie transferu.

Praca serwisu jako pośrednik może się okazać wąskim gardłem, ale jak na razie nie miałem większych problemów, pliki pobiera mi z maksymalną prędkością jaką gwarantuje mi moje łączę (~1,2MB/s), czasami zdarza się, że prędkość nie chce przekroczyć 100KB/s, ale rozwiązaniem tego jest zatrzymanie pobierania i jego wznowienie, prawdopodobnie zostaniemy przekierowani na inny serwer, który jest mniej obciążony. Do tej pory nie miałem problemów z uszkodzeniami plików, czy też problemem w dostępie do usługi.

Korzystanie z tego typu serwisów jest idealne, dla osób, które pobierają pliki z różnych serwisów oraz osób, które pobierają z tego typu stron sporadycznie, ponieważ konto nie jest obciążone terminem ważności.

Jeśli jest ktoś zainteresowanym usługą może ją przetestować bez wykupowania transferu – wystarczy się zarejestrować i aktywować konto, a do testowanie otrzymamy 200MB transferu. Mój link referencyjny do rejestracji:

http://www.xlimit.pl/user,414.html

Rejestrując się przez powyższy link nic nie tracisz, a ja dostane 100MB transferu.

18 odpowiedzi na “Xlimit.pl – pobieranie premium z RS, HF, MU, FS itp.”

 1. Beznadziejna strona. Jezeli chcecie odzyskac hasło to jest to wielki problem.
  bład strony, zły captcha, hasło nie przychodzi odrazu tylko po interwencji. BEZNADZIENY SERWIS jezeli chodzi o obsługe.

 2. Używam go cały czas i jak na razie nie stwierdziłem większych uchybień. Fakt po zmianie designu strona troszkę straciła na usability, ale pobieranie nadal działa dobrze. Skoro @invert uważasz, że jest taki straszny to podaj jakąś sprawdzoną i dobrą alternatywę.

 3. Ja też używam tej strony i jestem zadowolony, żadnych problemów, choć raz nie działał filesonic to jak napisałem do administracji reakcja była natychmiastowa i po 20 min już działało wszytko dobrze. Z odzyskaniem hasła tez nie miałem problemów a robiłem to już ze trzy razy więc nie wiem o co Ci gościu chodzi ?

 4. xlimit ma awarię. prawdopodobnie zgarnęli kasę i chcą spływać z rynku. mam u nich transfer za 500 zł, a NIC od kilku dni nie działa. Admin milczy, wystawił tylko ogłoszenie na główną „Awaria nie przyjmujemy płatności”. Nie można się z nikim skontaktować. XLIMIT TO ZŁODZIEJE złożę im sprawę (mieszkam w Anglii mam do nich blisko)

  1. Zgodnie z przesłanym do wszystkich użytkowników e-mail’em wynika, że usługodawca ich wystawił i pracują nad własną wersją – osobiście polecam poczekać i obserwować sytuacje…

 5. TEz polecam poczekac, koles ich wystawil nie ich wina. A szkoda o naprawe zawsze w razie jakichkolwiek problemow support zawsze odpisywal i pomagal mi rozwiazac problemy takze polecam ich uslugi bo sa na b.wysokim poziomie.

 6. ciekawa sprawa, xlimit nalezy do tej samej osoby co twojlimit, a niedawno twojlimit byl wystawiony na sprzedaz na allegro.. cos mi sie wydaje ze klienci zostana z niczym hehe

 7. twojlimit.pl też nie działa i jest ten sam komunikat, co był rozsyłany do użytkowników xlimit. Poza tym, z tego co pamiętam to początkowo xlimit mial identyczny regulamin jak twojlimit.pl do tego stopnia, ze regulamin xlimit odnosił się do twojlimit.pl

 8. zarówno Xlimit jak i Twojlimit wznowiły działalność.
  I jak się mają wszyscy co się doszukiwali oszustwa??
  A sprawdzałem Xlimit i działa całkiem nieźle.

 9. Nie działa, działało……przekierowuje na home.pl, albo chłopcy się zwinęli albo….? hmmm..no właśnie, co albo?

 10. działa i XLIMIT i Twojlimt. Ciągnie lepiej niż przed awarią. W dodatku tylko na tych dwóch serwisach i jeszcze na jednym działa download z Fileserve’a, w reszcie serwisów w PL nie działa. Nie ma co płakać jednak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *